Začněte hubnout s pomocí biorezonance

Hubnutí s pomocí biorezonance je určeno pro klienty, kteří chtějí zhubnout a kteří mají s předchozími dietami a chybným stravováním zablokovanou látkovou výměnu. Moderní a revoluční metoda hubnutí, při které se působí nejen na akupresurní body, které následně ovlivní:

  • příjem nadměrného množství potravy
  • zrychlení metabolismu
  • hormonální nerovnováhu

Jak to probíhá

Při procedurách dochází k harmonizaci vašeho těla, které poté začne samo upravovat svoji hmotnost do svého rovnovážného stavu. Jelikož se nejedná o klasickou redukční dietu, kterou mnozí již znáte, kdy po dramatickém snížení příjmu potravy, za nedlouho zhubnete, ovšem když s dietou skončíte kila se začnou rychle navracet. Tato metoda je zpravidla trvalejší, proto celý proces redukce hmotnosti probíhá o něco pomaleji. Proces vyžaduje alespoň 10 procedur s týdenní frekvencí, ojedinělé procedury vedou minimálně k pocitu zmenšení objemu těla, k zlepšení metabolických funkcí, k pocitu lehkosti, vymizení překyselení žaludku.

Dobrútky?

Jste závislí na sladkém? I to může být příčinou vašeho tloustnutí, kolísání nálady, výkyvy energie. Biorezonance dokáže závislost na sladkém s velkou úspěšností odstranit.


© Copyright 2016 BICOM-PARDUBICE.CZ