Biorezonanční terapie BICOM aktivuje přirozené samo-regenerační procesy lidského těla. Své základy má v tradiční čínské medicíně zkoumající člověka jako celek. Celostní přístup ke zdraví je holistickým způsobem, který hledá příčiny problému. Skloubením východního učení a západní vědy představuje silnou kombinaci. Podstatné teoretické základy biorezonance se potvrzují prostřednictvím nejnovějších poznatků v kvantové fyzice a v biofyzice.

PODSTATA BIOREZONANCE

Princip biorezonance je založen na zjištění, že všechny částice hmoty mají své elektromagnetické pole. Každá buňka, orgán, ale viry, bakterie, pyly, toxiny, nikotin v našem těle vysílá jedinečnou frekvenci. Přístroj BICOM pomocí elektrod tyto frekvence zachytává a je schopný určit, zda se jedná o správné či špatné frekvence. Pokud naše tělo vysílá špatné frekvence, tak tyto frekvence izoluje, obrátí a zesílí a takto upravené frekvence bezbolestně vyšle zpět do těla klienta. Tento postup dokáže jednak detekovat problém v těle, ale také ho vysláním převráceného signálu řešit.

CO LZE PŘÍSTROJEM ZJISTIT

  • Energetické nerovnováhy
  • Testování alergií či nesnášenlivostí na běžné potraviny
  • Všeobecné alergeny – pyly, prach, zvířecí srst, atd
  • Nedostatek minerálů a vitamínů v těle
  • Zatížení viry, bakteriemi, plísněmi a jinými parazity
  • Zatížení toxiny a těžkými kovy
  • Zatížení geopatogenními zónami a elektrosmogem
  • Počáteční stádia patologických procesů v těle

PŘÍKLAD

Když uhodíte do ladičky v pokoji, ve kterém stojí klavír, odpovídající struna v piánu začne rezonovat. Prostřednictvím určitých vlnových délek (frekvencí) spolu komunikují i buňky. Pokud je tato komunikace narušena cizorodými frekvencemi, tak není něco v pořádku a dříve nebo později se projeví důsledky této disharmonie.

Principy technologie mohou být složité na pochopení, ale ve výsledku záleží pouze na tom zda fungují. To jak funguje mikrovlnná trouba může představovat záhadu, ale máme vyzkoušeno, že funguje. Stejně jako vám mikrovlnka ohřeje jídlo, tak vám i biorezonance pomůže.

img

© Copyright 2016 BICOM-PARDUBICE.CZ